Engineering 4.0 -Tanulmány az E4TC és az EPLAN cégektől
Hatékonysági lehetőségek: Érje el az optimális automatizáltsági fokot most
Szeretné tudni, hogy milyen mértékű automatizálással tudja a legköltséghatékonyabban kialakítani a gépészetét? Az EPLAN és az RWTH Aachen Egyetem E4TC (European 4.0 Transformation Center) „Engineering 4.0” tanulmánya tényekkel szolgál: Egy újonnan kifejlesztett mérnöki munkafolyamat-modell segítségével mutatja be a CAE-szoftverek lehető legjobb felhasználását. A klasszikus munkamódszertől a teljesen automatizált munkamódszerig vezető úton a kutatók a lehető legnagyobb hatékonysági szintet azonosítják.
A tanulmányról
Az ipar 4.0 jövője a mérnöki innováció mértékével áll és bukik. A „Mérnöki 4.0” tanulmány egy újonnan kifejlesztett mérnöki munkafolyamat-modell segítségével azonosítja a CAE-szoftverek maximálisan hatékony használatának kiváltó okait. A klasszikus munkamódszertől a teljesen automatizált munkamódszerig vezető úton a kutatók azonosítják a lehető legnagyobb hatékonysági szintet.
A kutatómunka egy nyolc hónapos terepvizsgálaton alapul, amelyet német sorozat- és speciális gépgyártó gép- és berendezésgyártók, mérnökirodák/hardvertervezők és berendezésgyártók körében végeztek. Az eredmények minden bizonnyal az Ön vállalata számára is ígéretesek.
Az eredmények minden bizonnyal az Ön vállalata számára is irányadóak lesznek. Ismerje meg, hogy az automatizálás milyen fokával emelheti új szintre a gépgyártást, és hogyan szerezhet döntő előnyt vállalatának. Kérje a „Mérnöki tevékenység 4.0” című 36 oldalas, angol nyelvű tanulmányt most!